Присвоєння адрес об'єктам нерухомості

ПОРЯДОК присвоєння та зміни адрес об'єктів нерухомого майна, розташованих в межах Чернівецької селищної територіальної громади

Загальні питання Цей Порядок визначає процедуру присвоєння та зміни адреси об'єкта будівництва та об'єкта нерухомого майна, розташованих в межах Чернівецької селищної територіальної громади. У цьому Порядку термін «адреса об'єкта будівництва, адреса об'єкта нерухомого майна» означає унікальну структуровану сукупність реквізитів, що використовуються для ідентифікації об'єкта та визначення місця його розташування на місцевості. Адреса земельної ділянки використовується для зазначення місця розташування земельної ділянки в інформації Державного земельного кадастру. Рішення про присвоєння або зміну адреси об'єкта будівництва, об'єкта нерухомого майна відповідно до цього Порядку приймає виконавчий комітет Чернівецької селищної  ради. Прийом заяви та необхідних документів для присвоєння адреси здійснює головний спеціаліст відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Чернівецької селищної ради. - готує проект рішення виконавчого комітету щодо присвоєння, зміни або анулювання адреси.

12:06:26 01.01.2022