Зі святом Стрітення Господнього!

Дата: 15.02.2021 10:53

Дорогі жителі Чернівецької громади!

Фото без описуКожного року 15 лютого, рівно через 40 днів після Різдва, християни Східного обряду святкують Стрітення Господнє, яке належить до 12 найголовніших православних свят.

У перекладі зі старослов'янської мови Стрітення означає "зустріч" або "радість". І отримало воно таку назву тому, що у цей день новонароджений Ісус Христос зустрівся з праведником Симонеоном і пророчицею Анною, які впізнали у Христові майбутнього Спасителя.

Із давніх-давен день Стрітення Господнє також вважалося і днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.

Упевнена, що тепло любові, яке є у наших серцях, сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє.

Я сердечно вітаю всіх вас з цим величним святом і бажаю душевної теплоти, постійної гармонії, благополуччя в житті і великого світлого щастя.

Нехай Господь допомагає у важку хвилину, а наші діяння завжди будуть добрими!

Селищний голова                              Олена Бень