Інформаційно-роз'яснювальні матеріали

16 днів проти насилля

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у різних регіонах України в рамках Всеукраїнської Акції «16 днів проти насильства» проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей та жінок. Кампанія розпочалась 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та триватиме до 10 грудня – Дня прав людини.         07 грудня 2023 року на зустріч з учнями Мазурівського АЦ ПТО. Діалог був про профілактику жорстокої поведінки, непорозуміння в сім’ї, адже насилля не завжди можна побачити, бо в більшості воно приховане від інших під страхом або почуття сорому. Кожен з нас має сказати «Ні» насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.       Учасники заходу більше дізналися про булінг, його види та наслідки. Термін «булінг» - визначається як утиск, дискримінація, цькування, форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичній розправі, тощо. Разом розібрали схему булінгу та відповідальність за вчинення дій, які чинять моральний, матеріальний чи психологічний тиск.       В заході прийняли участь завідувач відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ “Центр надання соціальних послуг” Єрмаков О.В., психолог Попова Т.О., Поліція Чернівців офіцер громади Антонюк В.А.,  начальник   Могилів – Подільського районного  сектору  №2  філії Державної установи  «Центр пробації» у Вінницькій області  О.В. Мельник.

16:00:22 18.12.2023

Бесіди на правову тематику, про булінг та домашнє насильство, а також ази домедичної допомоги: поліцейські з медиками продовжують проводити навчальні заходи з учнями шкіл

6 листопада поліцейські Могилів-Подільського райвідділу поліції спільно з медичним працівником завітали до учнів👨‍🦰👧 ліцеїв № 1 та 2 смт Чернівці.

15:51:53 18.12.2023