Вічна слава Героям Небесної Сотні!

Дата: 19.02.2021 20:12

Шановні жителі Чернівецької громади!!!

Фото без опису20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, щасливе завтра Української Держави.

Сім років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Ми всі в боргу перед ними.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.

Будуючи нову державу, ми не маємо права забути, за що загинула Небесна Сотня. Вічна пам’ять героям Небесної Сотні, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Слава Українському народові! Вічна слава Героям!

Селищний голова                                          Олена Бень