Вручення автомобіля в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 15.09.2021 10:15

Фото без опису14 вересня у м. Києві заступнику голови Чернівецької селищної ради Леоніду Вітковському Міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським та представниками Національної поліції України вручено сертифікат та ключ від службового автомобіля для поліцейських офіцерів громади. Передача автомобіля відбулась в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади». Офіцери громади мешкають на території Чернівецької громади, вони доступні для населення, готові вирішувати всі питання пов’язані з безпекою жителів громади і завжди знаходяться поруч з людьми. Їхнє завдання зробити усе можливе, щоб кожний мешканець громади почував себе захищеним і в безпеці. Також, хочемо зазначити, що Чернівецька селищна рада забезпечила поліцейських службовим приміщенням відповідно до сучасних вимог, необхідною для роботи технікою та виділили кошти з місцевого бюджету для придбання ще одного такого ж автомобіля.