Шановні усиновителі, прийомні батьки, опікуни та піклувальники, дорогі діти!

Дата: 30.09.2022 08:59

Фото без опису30 вересня, в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.
Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.
Це свято життєвої мудрості та  щирості,  свято розуміння, великої душі та великого терпіння.
Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
У нашій громаді ведеться цілеспрямована робота з влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання. Усі діти, які з тих чи інших причин набувають  статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, виховуються у сім’ях, зігріті родинним теплом і затишком.
У Чернівецькій селищній раді таких є 31 дитина, з них 6 у прийомних сім’ях, 25- у сімях опікунів та піклуальників. Одна дитина з прийомної сім’ї цього року усиновлена. І це найкраща форма влаштування для дитини! А всього на території громади проживає 15 усиновлених дітей!

Висловлюю велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі, адже чужих дітей не буває .
Щиро зичу всім родинам міцного здоров’я, благополуччя, достатку та злагоди.
Хай щедрість та милосердя Ваших душ примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!
З повагою –
селищний голова              Олена Бень