Шановні працівники та ветерани прокуратури України!

Дата: 01.12.2022 12:15

Фото без описуПрийміть щирі вітання із професійним святом - Днем працівників прокуратури України!
Інститут прокуратури завжди відігравав значущу роль у розбудові правової та демократичної держави, адже ви стояли і стоїте на сторожі інтересів країни і громадянина, дотриманні вимог українського законодавства, захисті прав і свобод людини.
Сьогодні перед вами постають виклики, пов’язані із цинічним вторгненням росії в Україну, із воєнними діями на нашій території та, переконана, ви з ними впораєтесь і забезпечити верховенство права. Кінцевим результатом всіх наших спільних зусиль стане перемога України і приєднання її до європейської сім'ї.
Бажаю всім мирного неба, успіхів та впевненості у завтрашньому дні. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.
З повагою,
селищний голова  Олена Бень