Шановні віряни західного обряду! Щиро вітаю всіх вас з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2022 18:00

Фото без описуСьогодні ми відзначаємо величне, чарівне свято, яке наповнює серця добром і милосердям, несе радість у кожну домівку! З очищення душевних помислів розпочинаються всі дива й реалізуються бажання.
Сяйво Різдвяної зірки дарує нам нові сподівання, віру в щасливе майбутнє, любов до ближнього – саме ті високі духовні цінності, заради яких народився Христос та завдяки яким формується людина, починаючи з народження.
Ми всі в очікувані нашої Перемоги, перемоги добра над злом і в наших молитвах просимо про це новонародженого Ісуса.
Нехай Господь береже кожну родину, множить радість і добро та принесе усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!
Від усієї душі бажаю миру, добра і благополуччя, злагоди і любові всім вам! Нехай кожна родина матиме можливість зібратись разом, за одним столом і в благополуччі та мирі славити Добру Новину.

Христос народився!
Славимо його!