ПОРЯДОК ДЕННИЙ 7-ої чергової сесії Чернівецької селищної ради 8 скликання

Дата: 06.04.2021 18:31

1.    Про затвердження Стратегії розвитку Чернівецької селищної  територіальної громади до 2030 року.
2.    Про створення комісії  з  питань захисту  прав дитини Чернівецької селищної ради та затвердження Положення про комісію.
3.    Про створення комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької селищної ради та затвердження Положення про комісію.
4.    Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики  та  складу комісії з питань  реалізації державної регуляторної політики
5.    Про створення комунального підприємства «Чернівецький ринок»
6.    Про внесення змін до рішення   2 позачергової  сесії  селищної ради    8 скликання від 24.12.2020 року № 50   «Про бюджет  Чернівецької селищної    територіальної громади на 2021 рік».
7.    Про внесення змін до Регламенту Чернівецької селищної ради 8 скликання.
8.    Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії 8 скликання «Про утворення виконавчого комітету Чернівецької селищної ради , визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
9.    Про внесення змін до рішення №7 від 01.12.2020 року  1 сесії 8 скликання
(1 пленарне засідання) «Про   обрання   постійних     комісій Чернівецької селищної ради»
10.    Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Чернівецької селищної  ради  та її виконавчого комітету
11.    Про затвердження змін до  штатного розпису апарату Чернівецької селищної  ради  та її виконавчого комітету
12.    Про Програму зайнятості Чернівецької селищної територіальної громади на 2021-2022  роки.
13.    Про затвердження розпоряджень селищного голови.
14.    Про надання дозволу на списання транспортних засобів КУ «Центр надання соцпослуг» Чернівецької селищної ради
15.    Про закріплення на праві оперативного управління та передачу на баланс  КНП «Чернівецький ЦПМСД» транспортного засобу
16.    Про закріплення на праві оперативного  управління та передачу на баланс КНП «Чернівецький ЦПМСД» приміщень амбулаторій
17.    Про прийняття до спільної комунальної власності Чернівецької громади                       транспортного засобу та передачі його на баланс та в оперативне управління КНП «Чернівецький ЦПМСД»
18.    Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачу у власність земельних ділянок громадянам Карбовському Володимиру Домініковичу, Якубовській Антоніні Леонтіївні, Коцулим Валентині Сергіївні, Карук Валентині Анатоліївні, Брухаль Леоніді Сидорівні, Котовській Галині Савеліївні, Гнатюку Івану Івановичу, Шнируку Петру Гавриловичу, Мішіну Василю Івановичу, Британу Володимиру Івановичу, Михайлічук Людмилі Іванівні.
19.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у власність земельної ділянки (земельної частки (паю)) гр. Шнируку Миколі Миколайовичу
20.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок громадянам Ординському Олександру Анатолійовичу, Суперсон Тетяні Вікторівні, Марковському Миколі Анатолійовичу, Перетятку Миколі Васильовичу, Перетятку Олександру Миколайовичу, Драмарецькому Валентину Вікторовичу, Катернюку Володимиру Володимировичу, Кувіку Василю  Миколайовичу, Жільцову Сергію Олександровичу, Жільцовій- Безпалько Ганні Леонідівні, Рудику Вячеславу Флоріановичу, Погорілку Віктору Вікторовичу, Політанській Тетяні Анатоліївні, ІжаковськомуАлімуВіліяновичу,  Політанській Світлані Іванівні.
21.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкита передачу у власність земельної ділянки гр. Дмитришену Володимиру Івановичу
22.    Про надання  згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Чернівецької селищної ради за межами населеного пункту с. Борівка.
23.    Про надання згоди на поновлення договору оренди землі №332 від 05.06.2014 року на тих самих умовах  гр. Богдановій  Світлані Дмитрівні, із земель комунальної власності на території Чернівецької селищної ради за межами населеного пункту с. Володіївці
24.    Про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки гр. Куліковській Валентині Миколаївнііз земель комунальної власності на території Чернівецької селищної ради в межах населеного пункту с. Шендерівка

25.    Про надання ФГ «Колос-22» в оренду земельних ділянок на території Чернівецької селищної ради за межами населеного пункту с.Сокіл
26.    Різне