ХІХ  фольклорний фестиваль «Великодні гаївки» відбувся!!!

Дата: 17.05.2021 12:14

Розмаїття аматорських фольклорних колективів, багаті святкові столи в господах, майстер – класи від народних майстрів. Море позитивних емоцій, гордість переповнює за нашу багату культурну спадщину!
Фото без описуЩиро вдячна своїй команді, всім працівникам культури нашої громади, старостам, Будинку дитячої та юнацької творчості, всім, завдяки кому вдалось створити ціле феєричне фольклорне дійство!
Надзвичайно вдячні нашому самому народному депутату України Ларисі Білозір, яка стала рушійною силою у проведенні фестивалю!
Слова вдячності за моральну та фінансову підтримку обласному депутату, керівнику ТОВ «Агропослуг транс сервіс» Віталію Беню.
Дякуємо ТОВ «МХП – Агрокряж»(Гнатишин В.М.), БО «БФ «МХП – Громаді»,ФГ «Вільне» (Цибульський В.В.), ФГ «Наше яблуко» (Бандурін М.А.), ФГ «ВІС-57» (Вонсович І.С.) за надану спонсорську допомогу.
Раді були бачити на святі та дякуємо за участь старостинські округа Бабчинецької сільської ради, фольклорні колективи з Вінниці, Тульчина, Браїлова, голову Могилів – Подільської районної ради Івана Телеватюка разом із заступником Василем Мельничуком, голову Могилів – Подільської районної державної адміністрації Юрія Яцука з заступником Світланою Антонюк, начальника відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Марію Якименко, провідного методиста Вінницького обласного центру народної творчості Тетяну Гарбулінську, помічника депутата обласної ради Андрія Поліщука Олександр Бірюкова, зіркових гостей : «народного кума» Миколу Янченка, гурт «Водограй», директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім..М.Д.Леонтовича Станіслава Городинського, всіх – всіх гостей та жителів громади!!!
Всім разом нам вдалось створити неповторну атмосферу самобутньої української культури. Зустрінемось через рік на ювілейному фестивалі!!!
Селищний голова             Олена Бень