Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Чернівецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів»

Дата: 18.05.2021 16:03

Проект рішення Чернівецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів» розроблено відділом земельних ресурсів апарату Чернівецької селищної ради та її  виконавчого комітету спільно з фінансовим відділом Чернівецької селищної ради.
Мета проекту: встановлення на території Чернівецької селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.
Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.
Проект рішення Чернівецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів» розміщено на офіційній сторінці Чернівецької  селищної ради  у розділі «Місцеві податки та збори»
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  на e-mail:  cherngromada@ukr.net  впродовж одного місяця  з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці  селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)