Нарада щодо зниження рівня незадекларованої праці

Дата: 24.05.2021 13:44

Фото без описуДля ефективної реалізації державної політики у сфері охорони праці та зайнятості проведено нараду з приватними підприємцями та фермерами громади щодо зниження рівня незадекларованої праці за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Вінницькій області Гречуха Петра Петровича, представників державної податкової служби, центру зайнятості, Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення. На нараді акцентовано увагу присутніх на необхідності легалізації робочих місць, сплаті податків та зборів.Фото без опису Зокрема, голова територіальної громади Олена Бень зазначила наступне: «… Для того, щоб зробити кращою нашу громаду, необхідні кошти, а бюджет формують  в основному податки. Якщо ми всі хочемо мати відремонтовані дороги, освітленні вулиці і т.д. потрібно починати з себе-реєструватись.Наш добробут в наших руках! Ви самі в першу чергу повинні розуміти, що оформившись офіційно, матимете ряд переваг: пенсійний страховий стаж, долучитись до розвитку громади. Попереджаємо, що відносно всіх, хто буде працювати нелегально, здійснюватимуться перевірки створеною комісією та відповідними контролюючими органами і доведеться заплатити значно більші кошти. Працюймо разом!»