Робочий візит керівництва Могилів – Подільської  районної державної адміністрації в громаду

Дата: 26.05.2021 16:32

Фото без описуСьогодні, 26 травня, в громаді з робочим візитом побували голова Могилів – Подільської  районної державної адміністрації Юрій Яцук, та заступники голови Ганна Сінчак , Світлана Антонюк та Володимир Рубанський  Під час візиту відбулась зустріч з колективом селищної ради та проведено прийом громадян. Також посадовці райдержадміністрації оглянули як ремонтується приміщення для місцевого пункту дільничного офіцера поліції. Для довідки: Офіс офіцера буде знаходитись у приміщенні колишньої сільради села. Також тут буде розміщено центр безпеки Чернівецької територіальної громади оснащення для якого придбаватимуть за проектом, який переміг в  обласному конкурсі Комфортні громади за напрямом «Безпечна громада»
Оглянули і фізкультурно-спортивний та оздоровчий комплекс під відкритим небом біля Будинку культури. На разі для будівництва та облаштування спортивного майданчику для ігрових видів спорту розроблено проект «За здоров’ям – на спортивний майданчик»з яким селищна рада бере участь у конкурсі  в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР)» за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID)