Про збір пропозицій щодо технічних завдань на проєкти до Стратегії розвитку Чернівецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки

Дата: 01.07.2021 15:44

Чернівецька селищна рада  оголошує збір пропозицій щодо технічних завдань на проєкти розвитку на 2021-2023 роки, що будуть включатись до плану реалізації Стратегії розвитку Чернівецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Чернівецької  територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 рр)

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Чернівецької  територіальної громади на 2021-2030 роки (Додаток 1).

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2,)

Додаток 2.1 (чистий бланк для заповнення)).

6. Збір проєктних ідей триває з 01.07.2021  до 15.07.2021 включно.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилати на e-mail: сherngromada@ukr.net  з поміткою «До Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертатися до заступника селищного  голови -Кузь А.Й.  тел. 0972516618, головного спеціаліста Буяновської Н.Л. тел.0967341048

Приклад заповненої форми проєктної ідеї  Додаток 3.