Інформація про вакцинування

Дата: 23.07.2021 15:02

Фото без описуШановні жителі Чернівецької громади!

Повідомляємо Вас ,що в Чернівецькій, Березівській та Борівській амбулаторіях відкриті Пункти щеплень ,де всі бажаючі жителі  віком від 18 років можуть про вакцинуватися від коронавірусу. В Чернівецькій амбулаторії  проводяться щеплення вакцинами «CoronaVac» , «Pfizer» та 2   доза  «AstraZeneca». В Березівській та Борівській  АЗПСМ  -«CoronaVac» . Всі вакцини пройшли сертифікацію у Європі і визнані Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Після отримання другої дози ви можете отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Вакцинація проводиться в порядку живої черги та за попереднім записом по номеру телефона  0968737100  або через свого сімейного лікаря. Пункти щеплення  у робочі дні працюють з 09:00 до 15:00, у вихідні та святкові дні в Чернівецькій АЗПСМ працює Пункт щеплень з09:00 до 13:00.
Нагадуємо ,що вакцинація вбереже вас від важкого перебігу хвороби та смерті!