З головним святом нашої держави – Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2021 08:00

Шановні земляки!
Щиро вітаю з головним святом нашої держави – Днем незалежності України!
30 років назад здійснилась віковічна мрія багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями.
День незалежності – день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
Хочу зазначити, що запорукою подальшого успішного державотворення та розвитку нашої громади зокрема є громадська злагода, об`єднання усіх нас у спільному прагненні – зміцнити силу і славу нашого краю, відбудувати міцний та заможний дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі.
Впевнена у безхмарному завтрашньому дні України. І ця віра нехай буде в кожного  та послуговує  могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а наші добрі справи примножать славу рідного краю!
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України та громади. Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!
Селищний голова  Олена Бень