Вітаємо з Днем усиновлення !

Дата: 30.09.2021 08:03

Фото без описуШановні усиновителі, опікуни та піклувальники, прийомні батьки нашої громади!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
На території Чернівецької громади проживає 13 сімей усиновителів, де щасливо ростуть 14  усиновлених  дітей, 15 сімей опікунів та піклувальників, функціонує 2 прийомні сімї, у яких загалом  виховується 29 статусних дітей.
В цей день я щиро вітаю тих синочків і донечок, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, вітаю усіх жителів громади,  які відчули радість батьківства й материнства , даруючи любов усиновленим дітям. Я також дякую опікунам і піклувальникам,  прийомним батькам, які щодня своєю турботою і любов’ю зігрівають серця дітлахів, зцілюють вразливі дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні, виховують гідних  громадян України.
Тож нехай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки і ростуть здоровими та успішними ваші діти. Хай кожного дня примножується щедрість та милосердя ваших душ, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

З повагою,
 селищний голова                             Олена БЕНЬ