Святкують освітяни

Дата: 01.10.2021 08:49

Весело, креативно та дуже душевно відсвяткували своє професійне свято освітяни громади. Звертаючись до освітянської еліти, голова селищної ради Олена Бень зазначила наступне: «Учитель та вихователь приходить у життя кожного з нас, уособлюючи в собі порадника, друга, наставника, який веде дорогою знань і навчає бути Людиною. Це відповідальна та кропітка праця, що потребує сил, витримки, наснаги та постійного самовдосконалення. Ви, шановні, формуєте міцний фундамент для виховання молодого покоління , а отже і майбутнього нашої держави. Саме ви невтомно і наполегливо плекаєте свідомих, талановитих громадян нашої країни. Спасибі вам за щоденну турботу, за терпіння і вірність обраному шляху. В нас ще дуже молода громада, багато потрібно зробити, щоб ми були найкращою та найуспішнішою громадою. Стратегічним завданням діяльності всіх нас є насамперед  створення комфортних умов для розвитку дітей, для надання якісних освітніх послуг, співпраця у вирішенні ключових питань розвитку освіти.
Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед всіма нами. Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Міцного здоров’я, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра, невичерпної енергії, плідної творчої діяльності, любові учнів, терпіння та успіхів! Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щоденно. Низький уклін вам і шана!»