Про відбір проєктів на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021-2022 роках

Дата: 12.10.2021 15:45

Чернівецька селищна рада  оголошує про відбір проєктів на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021-2022 роках

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Чернівецької  територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади до написання  проєктів для участі у конкурсі .

Проєкти обов’язково повинні відповідати таким напрямкам:

«Безпечна та доступна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади. Створення середовища, доступного для всіх жителів громади.

«Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівнів) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області, створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та здорового способу життя.

«Сучасна громада» - розвиток культурної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо.

«Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

Усі подані на Конкурс проєкти повинні відповідати цілям та завданням Стратегії розвитку Чернівецької  територіальної громади на 2021-2030 роки

Проекти повинні відповідати вимогам до подання та розробки проектів на конкурс обласної ради «Комфортні громади» у 2021-2022 роках

Надсилати проекти  на електронну адресу селищної ради: сherngromada@ukr.net  з поміткою «До Конкурсу».

Прийом проєктів  проводиться з 15 жовтня по 15 листопада у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проєкту

Проєкти, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертатися до заступника селищного  голови - Кузь А.Й.  тел. 0972516618, головного спеціаліста Буяновської Н.Л. тел.0967341048