Шановні учасники та учасниці бойових дій, волонтери, жителі громади!

Дата: 14.10.2021 08:05

Сьогодні, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо День захисників і захисниць України, справжнє свято мужності й самовідданості.
Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
Це свято усіх, хто захищає свою рідну землю зі зброєю в руках, хто своєю діяльністю забезпечували та забезпечують соціально-економічний та інформаційний захист нашої держави.
Низький уклін нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу. Вічна пам'ять героям, що загинули захищаючи Вітчизну.
Від усього серця бажаю всім вам здоров’я та довголіття, радості та добра, незламної волі та родинного затишку, злагоди та миру в країні!
Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці.
З повагою,
Селищний голова                        Олена БЕНЬ