Шановні трудівники сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 08:00

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.
День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.
Від щирого серця дякую вам за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.
Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання .

З повагою, селищний голова                 Олена Бень