Локацію "Активний парк" відкрито!

Дата: 17.11.2021 15:47

В рамках соціального проекту Президента України "Активні парки – локації здорової України", який направлений на оздоровлення нації та створення вільного доступу до рухової активності облаштовуються активні парки в місцях масового відпочинку для безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності.
Таку локацію сьогодні відкрили і в Чернівецькій громаді: заступник голови селищної ради Алла Кузь, голова Могилів - Подільської райдержадміністрації Юрій Яцук, заступник голови Могилів - Подільської райдержадміністрації Ганна Сінчак та депутат Могилів-Подільської міської ради Сергій Грабар. Діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Дякуючи спортивним елементам, біля яких розміщені QR-коди з доступом до он-лайн тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок наші громадяни, просто навівши камеру телефону на цей код, зможуть отримати корисні поради від відомих співвітчизників, кумирів українців та слідувати їхньому прикладу.
Кожен може обрати свій рівень складності: для тих, хто майже не займається спортом, – «початківець», для тих, хто веде активний спосіб життя, – «досвідчений», а «професіонал» – для тих, хто займається регулярно.
Уже під час відкриття молодь та діти сканували коди та виконували різні вправи.