Ось і сталась в Чернівцях перша знакова подія - відкрився реконструйований за сучасними вимогами Центр надання адміністративних послуг - Центр "Дія"!!!

Дата: 11.12.2021 11:35

На цю урочисту і хвилюючу подію до нас завітали поважні гості: народна депутатка України Лариса Білозір та голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов адже проект реалізований за кошти субвенції соціально – економічний розвитку, залучені нашою народною депутаткою та субвенції на ЦНАП Міністерства цифрової трансформації України  на загальну суму - 6,3 млн.грн. Також були присутні голова Могилів  - Подільської райдержадміністрації Юрій Яцюк та голова Могилів – Подільської райради Іван Телеватюк.
В Центрі надають понад 100 адміністративних послуг. Відтепер громадяни, які звертатимуться за наданням послуг, отримуватимуть  їх не тільки якісно, швидко, але й в сучасних комфортних умовах. Працюємо задля розвитку громади!!