14 грудня - день учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 15:07

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.
Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які ціною власного життя, власного здоров’я зупинили трагедію. Ми в неоплатному боргу перед героями - ліквідаторами – пожежниками, будівельниками, військовослужбовцями, науковцями, медиками, інженерами, добровольцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від атомного демона. Після тієї страшної аварії назавжди змінилась історія Чорнобильської АЕС, змінилось ставлення до використання мирного атома, змінились долі тисяч людей.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто поклав свої життя у боротьбі з радіаційним лихом, а тим героям, які нині живуть серед нас, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, миру та злагоди в родинах!