Сьогодні, як завершальний акорд – дві сесії: чергова і позачергова – останні в цьому році.

Дата: 23.12.2021 12:10

Найголовнішим питанням було прийняття бюджету Чернівецької селищної територіальної громади на 2022 рік, який сформовано відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів чинного  бюджетного законодавства. В основу розрахунків покладено показники, доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2022 рік, а також окремих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік».
Бюджет є збалансованим за доходами та видатками.
Селищний голова Олена Бень зазначила, що в разі необхідності в бюджет вноситимуться зміни, якщо обставини цього вимагатимуть.
А загалом, Олена Петрівна подякувала депутатам за спільну роботу протягом року на благо громади і вкотре наголосила, що вдячна за розуміння і підтримку незалежно від приналежності до політичних сил. «Ми – одна громада, в єдності наша сила. Ми – одна команда і в цьому залі, при прийнятті рішень – ми одна політична сила «Депутатський корпус Чернівецької селищної ради» - зазначила селищний голова.