Дата: 18.01.2022 16:46

Звіт

1. Вид та назва регуляторного акта .

Проект рішення Чернівецької селищної ради « Про  встановлення місцевих податків на території Чернівецької селищної територіальної громади  на 2022 рік ».

1. Виконавець заходів з відстеження.

Фінансовий відділ Чернівецької селищної ради   та її виконавчого комітету .

1. Цілі прийняття акта.

Цілями прийняття регуляторного акту є:

• Виконання вимог Податкового кодексу України;
  • Підвищення мотивації громадян  до заняття окремими видами підприємницької діяльності;
  • Створення сприятливих  умов для розвитку підприємницької діяльності: встановлення економічно обґрунтованих ставок місцевих подтків і зборів відповідно до сучасних ринкових відносин;
  • Збільшення надходжень до місцевого бюджету.
  1. Строк виконання заходів з відстеження -2 квартал 2021 року.
  2. Тип відстеження – базове.
  3. Методи одержання результатів відстеження:

Для проведення базового відстеження використовується статистичний метод.

Відстеження результативності регуляторного акта проведено відповідно до фактичних надходжень до бюджету селищної ради від  суб’єктів господарювання, які сплачують місцеві податки та збори.

1. Дані та припущення , на основі яких відстежувалась результативність , а також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

• Обсяг надходжень місцевих податків та зборів до бюджету селищної ради ;
  • Рівень поінформованості суб’єктів господарювання – платників місцевих податків та зборів.
  1. Кількісні та якісні значення показників результативності.

тис.грн

Показники результативності

Обсяг надходжень за 2020 рік**

Очікувані надходження у

2021 році

Прогноз надходжень у 2022 році

Місцеві податки та збори, всього

22082,0

21030,0

в тому числі:

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

338,2

340,0

Транспортний податок

29,3

25,0

Плата за землю

9954,3

9845,0

Єдиний податок

11760,2

11320,0

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання - платників місцевих податків та зборів

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів буде оприлюднюватись у засобах масової інформації та на сайті селищної ради у визначені терміни.

** Чернівецька селищна рада  є новоствореною територіальною  громадою, тому обсяг надходжень за 2020 рік  відсутній .