Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Дата: 15.02.2022 08:00

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести нелегку службу в гарячих точках світу, де виконання військового обов’язку стало подвигом. Шана і повага вашій мужності та героїзму, адже ви ризикуючи найдорожчим – своїм життям, з честю виконали присягу, дану Батьківщині і стали гідним прикладом самовідданості та вірності військовому обов’язку. Ви знаєте справжню ціну війни і миру та усвідомлюєте відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви не стояли осторонь та стали взірцем патріотичного служіння Україні під час Революції Гідності, мужності і героїзму під час бойових дій на Сході країни.
В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро, пошана оточують і супроводжують вас! Здоров’я, щастя, радості, миру, успіхів у праці на благо родини, громади та рідної України!
З повагою,
Селищний голова                     Олена БЕНЬ