Сьогодні, біля території Чернівецького сир заводу зібралось чимало представників громадськості, які звернулись з вимогою – припинити «вбивати» річку Мурафу.

Дата: 28.03.2022 13:06

Фото без описуДля того аби розібратися в ситуації що склалась, до людей виїхала селищний голова Олена Бень. Поспілкувавшись з людьми, послухавши директора заводу       Леоніда Буяновського, Олена Петрівна зазначила, що завжди була, є і буде на стороні людей, добробуту громади та сприятиме вирішенню даного питання згідно чинного законодавства. В річку дійсно було злито виробничі відходи, чим нанесено велику шкоду її екологічному стану та прибережним зонам, створено шкідливі умови для життя та життєдіяльності жителів громади. Однак, для достеменного вивчення даного питання та вирішення проблеми, що роками (8 років) тільки поглиблювалась, потрібні фахівці та фахова допомога.
Селищним головою прийнято рішення терміново розглянути колективне звернення на засіданні комісії селищної ради, запросивши представників державної екологічної інспекції.
Результати розгляду обов’язково оприлюднимо.
Ми тут всі живемо і любимо нашу природу, тільки спільними зусиллями ми можемо її зберегти