Сьогодні відбулась 28 позачергова сесія 8 скликання.

Дата: 25.03.2022 19:12

На початку засідання депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих воїнів, мирного дорослого населення та дітей у війні з російськими загарбниками. Далі перейшли до розгляду питань згідно порядку денного, врахувавши пропозиції депутатів  Анатолія Лутковського та Вікторії Яцишиної.
Одним із питань, що розглядали було питання « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється». Саме навколо цього питання було найбільш «гаряче».
Що саме розглядалось і яке рішення було прийнято?!
Проект рішення було підготовлено, розглянувши клопотання релігійної організації «Релігійна громада святого апостола Іоанна Богослова с.Борівка Чернівецького району Вінницько – Тульчинської єпархії української православної церкви (православної церкви України)» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється.
Рішенням:
- Затверджується розроблений проект (тобто земельна ділянка була виділена раніше ще сесією Борівської сільської ради);
- Змінюється цільове призначення, а саме «для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій»;
- Передається дана ділянка площею 0,3388 га в постійне користування релігійній організації «Релігійна громада святого апостола Іоанна Богослова с.Борівка Чернівецького району Вінницько – Тульчинської єпархії української православної церкви (православної церкви України)» ;
- Рекомендовано релігійній організації: зареєструвати право постійного користування на земельну ділянку в порядку визначеному чинним законодавством України; виконувати обов’язки користувача земельної ділянки відповідно до вимог ст..96 Земельного кодексу України та забезпечувати вільний доступ суміжних землекористувачів до земельних ділянок, які знаходяться в них в користуванні чи у власності та до мереж інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.
Дискусія навколо земельного питання виникла між депутатом Сергієм Злощинським та прихожанами релігійної громади. На захист інтересів одно партійця виступив депутат Могилів – Подільської районної ради Вадим Якубовський. Сторону релігійної громади захищали депутати – жителі с.Борівка. Заслухали виступи депутатів: Анатолія Лутковського та Сергія Годза, старости Борівського старостинського округу Михайла Слободянюка, жителів Борівської громади: Олексія Чернова та Роксолани Козак.
Далі питання було поставлено на голосування та рішення прийнято більшістю голосів.
Поіменно
 «За» проголосували:
 1. Бень Олена Петрівна, селищний голова
2. Бей Михайло Федорович,
3. Годз Сергій Романович
4. Гоцуляк Микола Миколайович
5. Гринько Тамара Степанівна
6. Дідов Анатолій Григорович
7. Зінич Катерина Іванівна
8. Комар Юлія Степанівна
9. Крижанівський Олександр Володимирович
10. Лутковський Анатолій Вікторович
11. Марцісь Олександр Антонович
12. Петровська Марія Володимирівна
13. Якубовський Анатолій Петрович
14. Яцишина Вікторія Леонідівна
15. Яцко Валерій Федорович
16. Яцько Віктор Іванович
«Проти» не було жодного голосу.
«Утримались»:
1. Злощинський Сергій Олександрович