Шановні християни східного обряду!

Дата: 24.04.2022 01:00

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з найсвітлішим християнським святом – Воскресінням Христовим!
Це свято кожен із нас сприймає з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.
В нелегкий час зустрічаємо цьогоріч Великдень, в час, великої біди для всіх українців, в час, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас.
Відзначаючи Велику перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну, для жертовних медиків і усіх, хто став на порятунок життів українських воїнів та жертв серед мирного населення.
Хай день Господнього Воскресіння принесе у наші домівки мир, нехай віра і надія ніколи нас не покидають.
Нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я добробуту й процвітання України.
Христос Воскрес!
Воскресне Україна!