Шановні медичні працівники, ветерани медичної служби!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!
У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука життя щасливого. І саме ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя. Як сказав Гіппократ, «Любов до мистецтва лікувати – це і є справжня любов до людства».
У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності лікаря. І це вповноважує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це робите саме ви - ті, хто пов’язав себе з медициною.
Дякуємо вам за вашу невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій з професій!
Бажаємо всім такого довгоочікуваного миру, міцного здоров’я та благополуччя. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів за врятоване життя.
З повагою,
Селищний голова Олена Бень