Шановні фермери Чернівецької громади!

Дата: 19.06.2022 08:01

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем фермера!
В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
В День фермера хочу подякувати тим, для чия праця біля землі є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками», хліборобській мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство. Впевнена, ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашого краю.
В час, коли на території України щоденно земля здригається від вибухів, на вас покладено величезну відповідальність тримати продовольчий фронт, не допустити продовольчої кризи.
Бажаю вам щедрих ужинків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять вас стороною природні стихії, а всі ми нарешті заживемо в мирній, економічно сильній країні. Бажаю життя у сімейному затишку, щасті та благополуччі.
З повагою,
Селищний голова Олена Бень