Шановні земляки!

Дата: 28.07.2022 08:05

Фото без описуСьогодні вперше ми відзначаємо – День Української Державності. Чому 28 липня? – Бо це день вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого, день Хрещення Київської Руси – України.
Саме тоді давня Русь успішно долучилася до загальноєвропейського культурно-релігійного простору. Її державотворчі традиції продовжили, зокрема, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна та сучасна незалежна Україна.
Україна має тисячолітню історію, яку росія роками намагались знищити, вкрасти. Сьогоднішнє свято стверджує спадкоємність українського державотворення від точки відліку української державності.
Ми мусимо протидіяти російській дезінформації та сфабрикованим самими росіянами історичним фейкам про штучність створення нашої держави.
Саме зараз, коли українці, переживши Голодомори, розстріляне Відродження; знаючи як легко, піддавшись вмовлянням (в сучасному світі це називають «пропаганда») ми втрачали нашу державність; здобувши цю таку бажану та вистраждану десятками, а то й сотнями  поколінь українців незалежність 30 років тому, ми вже нікому нашу Україну не віддамо!
І як сказав великий Павло Тичина: «Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла…»
Ми – непереможні, бо ми – українці, ми нація з потужним генетичним корінням, величною історією, яку повинні шанувати та славити у віках!
Слава Україні!
Героям Слава!