Шановні освітяни, учні та батьки!

Дата: 01.09.2022 08:00

Фото без описуДозвольте мені привітати усіх вас з Днем знань та початком нового навчального року.
Хочу побажати, щоб цей день запам'ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань, щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!
На жаль, цей навчальний рік розпочинається в умовах війни з росією, під звуки сирен і вибухи ракет. Ми точно не знаємо як проходитиме навчання чи оф лайн, чи он лайн, укриття облаштовані, але все залежатиме від подальшої ситуації. Ніхто не наражатиме дітей та вчителів на небезпеку. Пережили короно вірус – мусимо справитись з росіянами. Переконана, що Перемога буде швидкою і беззаперечною!
Від усієї душі зичу завершити новий навчальний рік в мирній Україні!
Бажаю, щоб кожен день був сповнений радістю, щастям та добрими справами.
Здоров’я всім та наснаги і нехай цей навчальний рік стане роком нових досягнень, роком Перемоги та розквіту, а життя виставляє лише гарні оцінки!
З повагою,
селищний голова                     Олена БЕНЬ