Шановні освітяни!

Дата: 02.10.2022 08:12

Фото без описуПрийміть найтепліші вітання з вашим професійним святом — Днем вчителя!
Цього року радість всіх свят затьмарена страшною війною, яку розпочала росія, багато освітян зараз боронять нашу рідну землю від ворога і ми безмежно їм вдячні, вдячні нашим Збройним Силам!
Але попри все, життя продовжується і за чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до людей, які вибрали благородну професію педагога.
У кожного з нас в житті є свій Вчитель — той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.
Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.
Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи розкриваються і реалізуються здібності учнів.
Напередодні цього чудового свята прийміть щиру подяку за вашу працю.
Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку.
Нехай тепло душі, яке ви щедро віддавали та віддаєте дітям, повертається до вас здоров'ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім'я майбутнього нашого району та України.
Нехай Перемога і довгоочікуваний Мир прийдуть в нашу Україну і в кожну домівку!
Слава Україні!
З повагою –