Відбулась 32 чергова сесія селищної ради 8 скликання.

Дата: 19.10.2022 14:45

Фото без описуФото без описуСеред основного -  створення молодіжної ради Чернівецької територіальної громади, затвердження  освітніх  програм комунальної установи «Чернівецька мистецька школа», передача майна на баланс Чернівецької селищної ради ( приміщення колишнього ФП в селі Йосипівка, яке на даний час не використовується за призначенням). Внесено зміни в структуру  КУ «Публічна бібліотека», якими ,зокрема, передбачено введення посади завідувача бібліотечної філії в селі Сокіл. Також розглянуто ряд інших питань згідно порядку денного.
На завершення, селищний голова Олена Бень проінформувала депутатів про прийняті рішення виконкомом селищної ради щодо виділення коштів з місцевого бюджету шляхом внесення змін з початку військових дій.
Зокрема, із коштів резервного фонду було виділено 55 000,00 грн. для придбання виробів медичного призначення та лікарських засобів для надання невідкладної медичної допомоги; із коштів селищного бюджету - 130 000,00 грн. на придбання протигазів СМ-6 з фільтром NBC-3/SL, паливно-мастильних матеріалів та дозиметра-радіометра МКС-05 ТЕРРА (для Чернівецького відділення), 500 000,00 грн. для оплати електроенергії квітень - вересень в КНП «Чернівецька районна лікарня», 45 800,00 грн. на відшкодування твердого палива за березень - квітень КНП «Чернівецький центр первинної медико – санітарної допомоги», 50 000,00 грн. на закупівлю паливно-мастильних матеріалів для службового транспорту Могилів-Подільському РВП ГУНП у Вінницькій області,  300 000,00 грн. КНП «Чернівецький центр первинної медико – санітарної допомоги», з них для виплати заробітної плати з нарахуваннями – 200 000,00 грн., для оплати за спожиту електроенергію – 100 000,00 грн., 200 000,00 грн. на придбання медичного обладнання для лікарні, а саме для придбання  УЗД апарату КНП «Чернівецька районна лікарня»; 15 000,00 грн. для надання грошової допомоги сім`ям загиблих учасників бойових дій на придбання дров; 810 000,00 грн. для закупівлі вугілля КНП «Чернівецька районна лікарня»; 247 050,00 грн. для виплати заробітної плати з нарахуваннями середньому медичному персоналу КНП «Чернівецький центр первинної медико – санітарної допомоги», 32 400,00 грн. для придбання господарських товарів для облаштування котельні та встановлення твердопаливного котла районної бібліотеки; 45 100,00 грн. для заміни вікон в малому залі КУ «Центру культури та дозвілля»; 150 000,00 грн. для придбання будівельних матеріалів, комп’ютерної техніки та паливно-мастильних матеріалів 32 Державній пожежно-рятувальної частини (смт. Чернівці).