В громаді створена Молодіжна рада

Дата: 10.11.2022 14:21

Фото без описуДля налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю створено Молодіжну раду Чернівецької селищної ради.
Від сьогодні Молодіжна рада буде опікуватись проблемами молоді громади, працювати над формуванням та реалізацією молодіжної політики, участю молоді у всіх сферах життя громади.
На установчому засіданні були присутні 24 молоді людини із 33, що увійшли до складу Молодіжної ради.
Головою Молодіжної ради обрано Яну Бень, заступником голови – Ярослава Кізлика та секретарем- Воронюк Наталю.
Заступник селищного голови Алла Кузь, яка взяла участь у першому засіданні, виклала бачення «дорослої» ради щодо подальшої діяльності «молодіжки» та подякувала за їхню активну громадську позицію, висловила сподівання, що вони  готові до командної розробки та реалізації різного роду проектів та вмотивовані брати активну участь у житті нашої громади.
Активна молодь – сильна та процвітаюча громада. Бажаємо новоствореній Молодіжній раді плідної роботи та багато реалізованих мрій.