Заходи щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів

Дата: 07.12.2022 11:04

Індифікатор закупівлі на Prozzoro

Предмет закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

UA-2022-12-07-012652-а

Електрична енергія код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія

Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу, Постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем.

Постачальник зобов’язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються Споживачу за цим Договором, що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків зі Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання.

Споживач має право на отримання компенсації за недотримання Постачальником показників комерційної якості послуг. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Споживачу за недотримання Постачальником показників комерційної якості послуг у порядку, затвердженому Регулятором, та опубліковується ним на своєму офіційному веб-сайті (порядок надання компенсацій та їх розміри) довідка в довільній формі.

Очікувана вартість закупівлі 440000,00  грн.