З Новим роком!!!

Дата: 31.12.2022 20:30

Фото без описуОсь і наступають останні хвилини 2022 року. Яким він був?- Різним…
Це був страшний рік для нас - українців!
Повномасштабна війна з росією зруйнувала наші плани, залишила багатьох українців без домівок, змусила рятуватись та залишати рідні місця, забрала від сімей мужніх Захисників – Героїв (на жаль декого назавжди, закарбувавши навіки їхні Героїчні імена в нашій пам’яті).
Це був рік об’єднання!
Ми, українці, нарешті зрозуміли, що наша сила в єдності, в підтримці один одного, в кожному доброму слові і в кожній добрій справі.
Це був рік історичний!
Нехай навіть в такий страшний спосіб, але про нас почув увесь світ, ми нарешті почали повертати собі нашу історію і історичну велич.
Це був рік надії і сподівань!
З кожним днем зростала наша впевненість у Перемозі та прекрасному майбутньому нашої України.
Яким буде Новий 2023 ми ще не знаємо, але я впевнена – він буде для нас Переможним і Мирним! Він буде роком відбудови і відновлення, він буде роком утвердження та визнання, він буде роком розквіту і процвітання!
Щиро вітаю усіх вас, дорогі земляки, з Новим 2023 роком!
Хай цей рік подарує Мир, добро і радість, хай буде щедрим на врожаї, добрі новини, гарні справи та реалізовані мрії!
З повагою –
селищний голова     Олена БЕНЬ