Шановні віряни східного обряду! Вітаю зі світлим святом – Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 20:00

Фото без описуЦьогорічні Новорічні та Різдвяні свята для нас особливі, хтось зустрічає їх на фронті, захищаючи Батьківщину, хтось на чужині, оберігаючи малечу, а хтось вдома, тримаючи тил.
З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, ми, українці, перемагаємо ворога і темряву. Бо світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів. Завдяки нашим захисникам Україна є і буде!
Нехай Різдвяна зоря запалює в наших серцях вогонь віри та надії. Щиро зичу Перемоги, Миру та Злагоди Українській землі, щоб кожен захисник повернувся живим та неушкодженим! Нехай нарешті в кожній українській родині назавжди запанує радість і щастя! Нехай Різдво Христове буде завжди в наших серцях та незмінно їх зігріває!
З Різдвом Христовим!
Слава Україні!