Про перемогу в конкурсі "Час діяти, Україно"

Дата: 23.01.2023 11:25

Фонд "МХП - Громаді" своїми конкурсами, зокрема "Час діяти, Україно" стимулює громади, шляхом написання проєктів, залучати додаткові кошти для розвитку.
В минулому році наша громада теж взяла участь в цьому конкурсі із проєктом  «Щепоріз – економії девіз»  та, вигравши, придбали  щепоріз - подрібнювач гілок, що дасть змогу не тільки забезпечити комунальні установи громади паливом, а й почистити узбіччя від парослі та зменшити фінансове навантаження на місцевий бюджет.
Загальна вартість щепоріза - 136 800 грн. з них -  94500 грн. це конкурсні кошти Фонду "МХП - Громаді", а 42300 - кошти ПП "Престиж сервіс", які виступили партнерами в даному проєкті.
Щиро вдячні за таку підтримку громади.
І надалі братимемо участь у конкурсах, аби мати можливість залучати на розвиток додаткові кошти.