15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 08:00

Фото без опису15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, день вшанування тих, кому довелося воювати в чужих країнах.
Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, поважаємо тих, хто пройшов крізь «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності. Зберігаючи бойове братерство, ветерани підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.
Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок.
Для українського народу та воїнів ЗСУ духовні цінності воїнів - інтернаціоналістів, їх досвід мають величезне значення особливо тепер, коли в боях з російським окупантом захищаємо волю і незалежність України. Багато ветеранів Афганської війни та українських воїнів-миротворців застосовують свої знання ведення бойових дій та діляться досвідом.
Зичимо всім Миру, Перемоги, міцного здоров’я.
Слава Україні! Героям слава!