Шановні сільгосптоваровиробники!

Дата: 15.02.2023 16:48

Фото без описуЗ метою налагодження ефективної комунікації, а також  неухильного дотримання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року № 338 « Про деякі питання у сфері бджільництва », відповідно до Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про захист рослин», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», для недопущення отруєння бджіл засобами захисту рослин  внаслідок недотримання суб’єктами господарювання встановлених регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування засобів захисту рослин , просимо вживати всіх заходів з метою попередження отруєння бджіл , а саме :

1.     Завчасно повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин шляхом надання повідомлення про застосування засобів захисту рослин  за три доби до запланованого їх застосування..
2.     Застосування засобів захисту рослин повинно здійснюватися згідно з переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, і доповненнями до нього, які містять науково обґрунтовані регламенти застосування препаратів (норми витрат, кратності обробок, обмеження щодо способу, періоду обробок, строків останньої обробки до збирання врожаю тощо) та є обов’язковими для дотримання всіма фізичними особами та суб’єктами господарювання .