На Вінниччині тривають профілактичні заходи – «Нерест 2023»

Дата: 04.04.2023 15:16

Фото без описуПоліцейські офіцери громади повідомляють!
З початку квітня та до кінця червня на території області діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. В цей період працівники поліції спільно з іншими профільними службами і відомствами викриватимуть та припинятимуть факти незаконного вилову риби.
Нагадуємо, що за порушення правил рибальства частиною 4 ст. 85 КУпАП передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 340 грн до 680 грн.
Порушення порядку придбання чи збуту риби відповідно до ч. 1 ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 1700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої.
Вінницьким рибоохоронним патрулем видано наказ від 23 березня 2023 року № 58-О «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у 2023 року»
З наказом можете ознайомитись за посиланням: