Шановні християни західного обряду!

Дата: 08.04.2023 17:00

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з найсвітлішим християнським святом – Воскресінням Христовим!
Великдень – це свято надії, яке дарує людям радість, наповнює серця добром і милосердям. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу життя над смертю, світла над темрявою.
Це свято кожен із нас сприймає з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.
В нелегкий час другий рік поспіль ми зустрічаємо Великдень, в час великої біди для всіх українців, в час, який вимагає розуміння, терпіння та виваженості вчинків і дій кожного з нас.
Відзначаючи Велику перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну, для жертовних медиків і усіх, хто став на порятунок життів українських воїнів та жертв серед мирного населення.
Хай в день Господнього Воскресіння на наш спільний дім зійде благодать миру і благополуччя, а в родинах панує радість, взаєморозуміння, турбота один про одного, здоров’я і щастя.
Нехай Воля Господня надихає нас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я добробуту й процвітання України.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!