До уваги жителів громади!

Дата: 15.08.2023 12:18

Фото без опису

З 1 жовтня 2023 року для всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг,  почнуть застосовуватися штрафи за незастосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у зв’язку з прийняттям Закону України від 30.06.2023 № 3219-IX Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану.

Тому з метою інформування, попередження та запобігання штрафних (фінансових) санкцій протягом серпня-вересня 2023 року робочою групою при Чернівецькій селищній раді будуть проводитися обстеження суб’єктів господарювання  щодо наявності/відсутності РРО, неоформлених працівників та незареєстрованих ФОП, які проводять діяльність на території громади, у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Тож не зволікай, а починай діяти!