Заходи щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів

Дата: 16.08.2023 15:19

Індифікатор закупівлі на Prozzoro

Предмет закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

UA-2023-08-16-003742-а

Бензин А-95, дизельне паливо

код ДК 021:2015 – 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Предмет закупівлі, зазначений у специфікації, повинен відповідати стандартам, технічним умовам. Гарантія якості продукції, що постачається діє протягом строку встановленого стандартами та ТУ. Підтвердженням якості і комплектності товару, який пропонується учасниками повинен бути наданий у складі пропозиції сертифікат або паспорт якості заводу-виробника.

Обов’язковою умовою поставки є наявність АЗС Постачальника у смт.Чернівці, у радіусі не більше 4 (чотирьох) км від будівлі за адресою: смт. Чернівці, вул..Святомиколаївська, 103/1

Запропонований товар за всіма своїми показниками повинен відповідати наступним вимогам:

-ДСТУ 8704:2017 «Бензини автомобільні довготривалого зберігання. Технічні умови».

Предмет закупівлі повинен бути зареєстрованим та дозволеним до застосування в Україні (завірені належним чином копії документів про якість надаються Учасником на кожну окрему партію товару під час поставки).

При здійсненні Учасником будь-яких заходів, пов’язаних з виконанням своїх обов’язків з постачання зазначеного в даній документації предмета закупівлі, повинні застосовуватися заходи щодо захисту навколишнього середовища, передбачені законодавством України та/або міжнародним законодавством для даного типу предмету закупівлі.

Очікувана вартість закупівлі 100000,00  грн.