Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,інтеграції внутрішньо переміщених сімей(осіб),гендерної рівності ,запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому ко

Дата: 01.12.2023 10:48

З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Акція "16 днів проти насильства" – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства.

Памʼятаймо, насильство не є прийнятним в жодній його формі – чи то фізичне, психологічне, сексуальне, чи економічне. Проблема насильства часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі й не помічають. Чим більше ми робимо тему насильства видимою, тим більше людей вмітиме розпізнавати та протидіяти йому.

Лише спільними скоординованими діями й зусиллями ми зможемо здолати страшенний злочин сучасності!

Важливо не замовчувати випадки  насильства, а говорити про це та звертатися за допомогою!

☎️ Хочемо нагадати корисні контакти та КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ У ВИПАДКАХ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

102 - Національна поліція;

1547 - «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного) - Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства;

0 800 75 04 75 - Вінницька обласна «Лінія довіри».

29 листопада 2023 року відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць,інтеграції внутрішньо переміщених сімей(осіб),гендерної рівності ,запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Чернівецької селищної ради. На засіданні за участі селищного голови Олени Бень, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької селищної ради Алли Кузь, працівників відділу служби у справах дітей, соціального захисту населення,КУ «Центр надання соціальних послуг»Чернівецької селищної ради, директора  КНП" Чернівецька  районна  лікарня  Чернівецької  селищної  ради» Катерини Зінич, поліцейських офіцерів громади Качинського Максима та Антонюка Вадима , працівників Могилів-Подільського районного сектору №2 філії державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області було обговорено та затверджено план проведення заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернівецькій селищній громаді ,розглянуто заходи протидії та виявлення фактів вчинення домашнього насильства , прийнято рішення про забезпечення координації діяльності суб’єктів,що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству та їх взаємодія на території громади.