НОВИНИ

На загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ

Голова обласної Ради  Вячеслав Соколовий провів загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Участь у засіданні взяли Вінницький міський голова Сергій Моргунов, уповноважені представники органів місцевого самоврядування – члени Асоціації, голови постійних комісій Вінницької обласної Ради, керівники департаментів обласної адміністрації, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

10:59:48 26.02.2024

Профілактика отруєння бджіл

На посівах сільськогосподарських культур незабаром розпочнеться сезон активного використання пестицидів. Їхнє необдумане застосування може призвести до отруєння та масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

11:53:51 19.02.2024

Правила пожежної безпеки в весняно-літній період

З приходом весняно – літнього періоду все частіше виникають пожежі в лісах, лісопаркових зонах, придорожні ділянки  де найчастіше горить трав’яний настил. Велика кількість людей вирушає відпочивати до лісів, парків, озер так би мовити «шашликів поїсти».

07:46:01 14.02.2024

Депутати Вінницької обласної Ради дали старт обласному конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

Вячеслав Соколовий провівпозачергову 49 сесію Вінницької обласної Ради. Депутати ухвалили рішення «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році».Пріоритети конкурсу – всебічна підтримка Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, облаштування укриттів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовою агресією, забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для відновлення і реабілітації військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.

10:34:49 30.01.2024