Розпочав роботу сайт «Поверни своє» - про фіксацію збитків, завданих війною

Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію, для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

11:48:59 30.08.2023

Депутати Вінницької обласної Ради доручили обласній військовій адміністрації збільшити фінансування оборони та підтримки ЗСУ

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року.

16:25:18 25.08.2023

На сесії обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

11:22:07 25.08.2023

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакансій

Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Могилів-Подільського районного відділу поліції (м. Могилів-Подільський)

07:50:15 25.08.2023

Рекрутинг – дієва форма співпраці з роботодавцем

Форма роботи на засадах рекрутингу неодноразово доводила свою ефективність. Тому зараз, коли в умовах війни роботодавці відновлюють та перебудовують свій бізнес, - послуги рекрутингу актуальні як ніколи.

15:36:54 03.08.2023